Prichádzam k hotelu. Odparkujem auto. Vchádzam dnu. Vstupný priestor hotela pôsobí veľmi príjemne. Pristupujem k recepčnej a požiadam o izbu. Podávam doklady a rozhliadam sa. Podrobnejšie začínam vnímať detaily. Zrazu ma upúta LCD TV, kde práve spozorujem zábery wellness centra. Prišiel som za biznisom a čas na relax mi rozhodne neostáva. Možno by som si ale trochu času predsa len našiel? Možno …

Nech sa páči! Aaaa … Môj pohľad na video prezentáciu preruší recepčná. Beriem do rúk doklady, hotelovú kartičku a elektronický kľúč od izby. Ubytujem sa. Na pár okamihov si ľahnem a rozmýšľam ako si ukradnúť čas na trochu odpočinku. Ešte pár sekúnd na pohodlnej posteli a rýchlo odchádzam za biznisom.

Deň prebehol uponáhľane a bláznivo. Prichádzam hladný naspäť do hotela, sadám si do reštaurácie. Čašník mi prináša menu a objednávam. Rozhliadam sa po reštaurácii a moju pozornosť si získa opäť LCD TV umiestnené na barovom pulte. Pútavé zábery na prípravu jedál a dezertov priamo v zákulisí hotelovej kuchyne ma priam fascinujú. Kto by odolal !? Čašník mi prináša môj nápoj a ja si doobjednám ten skvele vyzerajúci zákusok. Môj pohľad si znovu získava video prezentácia, kde sa práve objavujú zábery na wellness centrum. Tentokrát už plne podľahnem pokušeniu a informujem sa u čašníka, dokedy je wellness cenrum otvorené. Dobre najedený a s úsmevom odchádzam z reštaurácie a ponáhľam sa ukojiť svoju vášeň po oddychu a pomasírovať nielen telo ale i dušu.

Naša spoločnosť Vám na kľúč navrhne i nainštaluje reklamné obrazovky a natočí prezentačné hotelové video.