Videoprodukcia & Audioprodukcia & VideoMarketing .:. https://firemnevideo.sk

Naša video produkčná spoločnosť vám vyrobí TV spot na kľúč. Náš obsahový návrh bude dôsledne zohľadňovať televíznu rotáciu spotu a časový harmonogram, ktorý plánujete. Súčasť našej práce je navrhnúť vám obsahovo TV spot efektívne s možnosťou ďalšieho využitia aj na iných internetových médiách, ako napríklad Facebook a YouTube. Počas osobného stretnutia prekonzultujeme vaše požiadavky a navrhneme TV reklamu, ktorú budeme môcť následne upravovať a optimalizovať pre tieto populárne platformy.

TV spoty majú výnimočný potenciál využitia na sociálnych sieťach, kde môžete osloviť široké publikum a zvýšiť viditeľnosť vašej značky. Vďaka našej skúsenosti a odbornosti v oblasti video produkcie, vieme prispôsobiť váš TV spot pre tieto online médiá, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Náš kreatívny a talentovaný produkčný a grafický tím dokáže transformovať váš TV spot do formátu, ktorý je optimálny pre online platformy. Zohľadníme špecifiká týchto médií a ich požiadavky na formát, dĺžku a štruktúru videa, aby sme zabezpečili, že váš spot bude efektívne komunikovať s publikom na Facebooku a YouTube.

Popri adaptácii TV spotu pre tieto online médiá budeme venovať pozornosť aj optimalizácii pre vyhľadávače a nastaveniu reklamnej stratégie, čo znamená, že vaša reklama bude viditeľná pre potenciálnych zákazníkov, ktorí vyhľadávajú produkty či služby, ktoré ponúkate.

Viac informácií o možnostiach úpravy vášho TV spotu pre internetové médiá, ako je Facebook a YouTube, sa dozviete počas osobného stretnutia s naším tímom. Spoločne nájdeme najlepšie riešenie, aby sa vaša reklama čo najlepšie presadila na týchto populárnych online platformách a priniesla vám žiadané výsledky.

(autor: Ing.Marek.Mrváň, dňa 12.04.2016, aktualizované 05.31.2023)