Nenechajte si ujsť príležitosť nahliadnuť do čara mexického sveta, pripomenúť si krásu našej ľudovej tvorby a odniesť si zaručené módne inšpirácie!

Podujatie La Pasarela „móda spája národy“, ktorého sme sa stali spoluorganizátorom sa uskutočnilo v hotely BONBÓN**** Bratislava. Celým večerom vás sprevádzal moderátor Martin Nikodým.

Atmosféru Mexika priniesol na podujatie náš spoluorganizátor Honorárny konzulát Spojených štátov mexických. Podujatie bolo výsledkom medzinárodnej spolupráce a bolo uvádzané v dvoch jazykoch – španielčina a slovenčina.

Svoju kreativitu s radosťou predstavili módne návrhárky ako  Milada Sabolová, Monika Maticseková, Jenny Jeshko  a dizajnérka Gabriela Giotto. Mexický nádych vniesla modelkám vizážistka Viera Karabínošová.

Na exotiku nás naladila tanečná skupina Bailadora Dance Group, v rytme slovenských ľudoviek zatancoval Folklórny súbor Ekonóm. Hostia mohli ochutnať pravú mexickú tequilu od Casa México a Delicatessen Los Mexikas.

Mexickú atmosféru vyvolávali aj Zulinkine čelenky pripravené špeciálne pre túto príležitosť. Parfuméria Orion zabezpečila kvalitné kozmetické výrobky. Každý z hostí mal šancu sa zapojiť do tomboly a hrať o zaujímavé ceny.

Prosím dovoľte nám umožniť Vám zažiť túto neopakovateľnú atmosféru opäť, prostredníctvom nášho promo videa.