Natáčali sme pre magazín WomanMan, sekciu Auto-Moto, recenziu na HYUNDAI i20 vo verziách:

  • 5HB 1.0 T-GDi 74kw COMFORT – Red Passion

  • 5HB 1,4i 6M/T STYLE – Cashmere Brown

  • 5HB 1.0 T-GDi 88kw STYLE – Cashmere Brown

Prípravu scenára máme úspešne ukončenú, marketingové požiadavky klienta zohľadnené i článok s recenziou na každý model napísaný. Je čas sústrediť sa na prípravu natáčania. Aj takto sa dá popísať situácia 48 hodín pred natáčaním.

V tomto okamihu  sa pozornosť sústredí na výber miesta na natáčanie, leštenie exteriéru i interiéru testovaných modelov Hyundai i20. Technika je pobalená a trojčlenný tím vyráža na prvé miesto natáčania. Počasie je nádherné, priam ideálne. Rozbaľujeme techniku a púšťame sa do natáčania.

Záber strieda ďalší záber a miesto natáčania ďalšie a ďalšie.  Slnko pomaly zapadá za oblohu a náš tím sa vracia z ďalšieho úspešne stráveného dňa za kamerou.

Štafetu preberá post-produkcia, ktorá obdrží inštrukcie i scenár a púšťa sa do práce. Jeden deň za kamerou, strieda jeden týždeň za strižňou.  Triedenie záberov sa podobá na sledovanie kina. Na plátne sa premieta záber za záberom, náš kolega sedí v kresle s perom v ruke a píše si poznámky a časy použiteľných záberov. Na lone mu ležia pukance a na príručnom stolíku veľký pohár s pivom. Či je alkoholické, alebo nie, nechám na každého fantázii. Každopádne výsledky sú v krátkej dobe hmatateľné a môže sa pustiť do spracovania poznámok a strihu videa.

Spracované video sa posiela na pripomienkovanie klientovi a zapracujú sa jeho požiadavky na zmeny. Video sa onedlho finalizuje a umiestňuje na internet.

Ďalší projekt uzavretý a už sa diskutuje o tom nasledujúcom. I takto vyzerá naša každodenná rutina, ktorá nás baví stále viac.

V prípade záujmu o recenzie Hyundai i20, odporúčame sekciu auto moto magazínu WomanMan.sk. Ladné krivky testovacích modelov Hyundai i20 si môžete pozrieť priamo aj na našom webe. Prajeme príjemné pozeranie: