VIDEO PRODUCTION FOR BUSINESS .:. SK +421 910 973 720|info@firemnevideo.sk

Video služby pre spoločnosti

Video služby pre spoločnosti2023-04-20T14:44:42+02:00

Ste živnostník alebo malá spoločnosť? Pôsobíte regionálne či celoplošne na Slovensku? Zvažujete použitie videí pre svoju prezentáciu? Ak vaša odpoveď je tri krát áno, neváhajte a pokračujte v čítaní.

Investícia do marketingu pri menších spoločnostiach je vždy otázna. Hranica investície na slovenskom a českom trhu je prevažne v rozsahu dvesto až sedemsto eur. Je video dobrá investícia? Univerzálna odpoveď neexistuje, no po dlhoročných skúsenostiach môžeme rozhodne konštatovať fakt, že sú segmenty podnikania, kde táto investícia má pridanú hodnotu.

Zopár e-mailov, telefonát či krátke stretnutie je rozumná voľba ako sa zorientovať v oblasti video služieb. Video produkčná spoločnosť by Vám rozhodne mala zodpovedať otázky, ktoré Vám pomôžu rozhodnúť sa, či realizovať firemné video, produktové video, web video alebo eventové video.

AKO VYTVORIŤ PÚTAVÝ PRÍBEH POMOCOU VIDEA

V dnešnej dobe, videá dominujú v online priestore a sú jedným z najpopulárnejších spôsobov zdieľania príbehov. Vytváranie pútavého príbehu pomocou videa je jednou z najefektívnejších foriem vyzobrazenia deju. Video môže byť silné médium na vyjadrenie [...]

HĽADÁTE PROFESIONÁLNE VIDEO SLUŽBY PRE SVOJU FIRMU?

Video je komunikačný nástroj 21. storočia a stáva sa neoddeliteľnou súčasťou prezentácie produktov, služieb a firemnej identity. Režisér, kameraman, osvetlovači, animátor, rekvizitár, kostymérka, maskérka i filmová technika má svoju cenu. Každá minuta sú peniaze a [...]

Go to Top